491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

4.kapitola

„Miluji tě"

Najednou jsem slyšela něčí hlas, který mě vytrhl ze snu. Volal: „Reiko je čas začít trénink, musíš vstát!" hlas stále nabýval na netrpělivosti a intenzitě. Ucítila jsem něčí ruku na tváři. Znuděně jsem se podívala vzhůru. Byl to Asami, měla jsem co dělat, abych se nezačala usmívat jak pitomec, protože jsem měla neskonalou radost, že vše nebyl jen sen.

Vstala jsem, ale za chvíli mě však přepadl strašný pocit. Pocit viny, který byl zapříčiněn dvěma slůvky, které jsem řekla ještě před pár dny Raulovi. Slůvka „miluji tě." Měla jsem pocit, že jsem udělala něco strašného a hanebného. Ze stoje jsem se sesunula zpět na postel. Bylo mi ze sebe špatně. Chtělo se mi umřít (znovu), jak jsem mohla něco takového dovolit? Jak jsem to mohla udělat? Chtělo se mi zvracet při pomyšlení na to, jak jsem vzdychala a sténala potěšením. Byla jsem sama sebou zhnusena.

Seděla jsem na posteli jen v rozepnuté košili. Asami si všiml, že se třesu a klekl si přede mne na zem. Chtěl mi chytnout ruce, které se mi třásly na kolenou. Když se mě sotva dotkl, trhla jsem sebou a ohnala se po něm. Překvapeně na mě zíral a já jsem se na něj dívala jako vystrašené zvíře, které lovec zahnal do pasti. Pomalu jsem vstala, Asami se začal přibližovat a uklidňoval mně: „Vše je v pořádku, nikdo ti nic neudělá."

„ Jenže v tom problém není, já mám strach sama ze sebe."Odpověděla jsem roztřeseným hlasem. Asami na mě pohlédl, jeho zlaté oči byly změklé lítostí, že mi udělal něco, co mě donutilo nenávidět se. „ Moc se omlouvám, neměl jsem tě k tomu nutit." omlouval se s očima sklopenými k zemi.

Pomalu šel ke mně. Začala jsem couvat, Asami zastavil a znovu na mne pohlédl. Viděla jsem v jeho očích, že se za to nenávidí. Když jsem to uviděla, sama jsem se přiblížila. Vztáhla jsem ruku k jeho obličeji. Než jsem se ho dotkla, trochu jsem rukou ucukla, ale nakonec mě přemohla má lítost. Odhrnula jsem mu vlasy z očí a pohladila ho po tváři. Sesunul se na kolena pod tíhou viny. S trochou nejistoty jsem ho objala a zeptala se: „Proč jsi to všechno udělal?" Asami promluvil, ale sotva ho bylo slyšet: „Já tě hledal už dlouho, čekal jsem na tebe." Zeptala jsem se:„Ale proč?"Odpověděl mi: „Už celé dva roky, co jsem tě uviděl ve městě, jsem přemýšlel o každém detailu tvé přeměny. O tom co ti mám říct, ale když jsem tě konečně měl nadosah, nedokázal jsem se držet zpět." Přitiskla jsem mu hlavu na svůj hrudník. Natáhla jsem se a zašeptala: „To je v pořádku, zůstanu s tebou." Asami mě objal a v očích se mu zableskla radost a naděje. Pomalu se přiblížil obličejem a zašeptal: „Smím?" Nešlo mu odporovat, a proto jsem jen přikývla. Dotkli jsme se rty, a začali se líbat. Trvalo to snad celou věčnost, než polibek skončil.

Zvedli jsme se ze země a začali se oblékat, chvíli mi trvalo, než jsem si spletla dlouhé vlasy do vyššího copu. Asami se pousmál: „Teď začneš trénink smrtky, uvidíme, jak to zvládneš." Odsekla jsem: „A budeš mi stačit staříku?" Položil mi ruku na rameno a pošeptal mi: „To snad víš ty sama nejlíp, ne? Minule jsi nestačila ty mě." Spiklenecky se pousmál a povytáhl jedno obočí, ale já zrudla studem.  

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one