491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

10.kapitola

„Asamiho útoky"

Prvních pár dní, jsem to brala jako odpočinek za zabitého démona. Ale nic netrvá navždy. Asami mě nejenom obtěžoval, a to i když jsem mu měnila obvazy, tak mě osahával. Jenomže to nebylo vše. Například jsem v noci nezamhouřila oka, protože jsem musela odrážet Asamiho útoky. Jednu noc mě už skoro donutil, ale najednou jsem uviděla krev, protože se Asamimu otevřela rána a zase pohořel. I když ne úplně, občas jsem mu pomohla od touhy těla ústy, jenže ho to obvykle jen zažehlo k většímu nátlaku.

Ale něco se najednou změnilo, nyní jsem v klidu spala a Asami mě neobtěžoval. Jenže to u něj není normální, a tak jsem se musela zeptat: „Asami jsi pořádku, nebolí tě to víc? Chováš se divně posledních pár dní." Asami se přetočil na bok a uraženě něco zamrmlal. Hned jsem věděla, že si myslí, že to už nechci, opravdu se občas choval jako dítě. Vlezla jsem na postel a přitulila se: „Zranění už jsou skoro vyléčena, nejspíš se už neotevřou, tak dnes?" Asami hned zpozorněl jako pes, kterému máváte před čumákem kusem masa. Otočil se a v očích měl jiskřičky naděje.

Začala jsem se svlékat, Asami vycítil příležitost a přichytil mojí nohu pod tu svou. Vystartoval jako šelma na kořist. Povalil mě, ale hned se uklidnil a začal mě líbat. Dnes nebyl tak jemný, ale ani tak surový jako naposled. Naklonil se a bolestně ucukl. Narovnala jsem se a Asamiho znovu donutila, aby si lehnul. Od jeho úst jsem pokračovala až břichu. Jemně jsem uchopila Asamiho penis a začala ho lízat a sát. Když dostatečně ztvrdl, osedlala jsem si ho jako koně. Pomalu jsem ho nechala do mě vniknout a začala jsem se pohybovat. Vyvrcholil dost rychle, ale byl stále dost tvrdý, abych pokračovala. Vyvrcholil podruhé, upadla jsem na něj a chvíli tak zůstala. Asami si mě přitáhl blíž a políbil mě: „Děkuju."

Usnula jsem vedle něj, nevím, jak dlouho jsem spala, ale když jsem se probudila Asami byl pryč. Začala jsem ho hledat. Nikde nebyl k nalezení. Přesunula jsem se na místo tréninku. Asami tam byl, ale radši bych ho tak neviděla. Doráželi na něj dva démoni. Jeden s lukem a šípy, ten seděl na stromě a několikrát zasáhl Asamiho. Neváhala jsem a zaútočila. Než se démon na stromě rozkoukal, neměl hlavu. Spadl prsten a ten jsem hned přijala. Vytáhla jsem luk a odlákala jeho pozornost od Asamiho. Měl dva černé meče a blížil se ke mně. Vytáhla jsem svou hůl a klepla jsem s ní o zem. Ostří zasvítilo v západu slunce. Asami se na mě bedlivě díval. Začala jsem útočit na hlavu, ale byl moc mrštný. Náhle jsem ho sekla přes nohy, jelikož útok spodem neočekával. Podíval se dolů na rány na svých nohách. Když vzhlédl na mě, usekla jsem mu hlavu.

Vzala jsem prsten a na vlasech mi přibyl další korálek. Meče jsem zkřížila nad hlavou, začaly zářit a byly stříbrné jako mé ostatní zbraně. Když jsem znovu vytáhla šedý luk, chvíli jsem přemýšlela a pohladila tětivu. Pomalu se též začal měnit. Nyní mám již 4 zbraně. A ve vlasech mám již 3 korálky. Asami se na mě díval a nemohl uvěřit, že jsem až tak silná. Pohlédla jsem na něj, ale v jeho očích jsem neviděla obdiv či pýchu, jen samý strach. V rameni měl šíp. Přede mnou však neucukl, jen se bál, že se ze mě stane někdo jiný, to vše se dalo vyčíst z jeho očí.

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one