491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

9.kapitola

„Asami, jsi v pořádku?"

Podařilo se mi nás přenést do pokoje, bylo to těžké, ale povedlo se to. Až když jsem Asamiho svlékla a viděla jsem, že jeho bezvědomí nebylo od rány do hlavy, ale od rány v rameni kvůli které málem vykrvácel. Rychle jsem zastavila krvácení a obvázala jsem je. Sama sobě jsem vyčistila zranění, až když byl Asami v posteli a pravidelně oddechoval. Mé zranění není tak strašné, ale dost z toho tekla krev. Chvíli jsem si až myslela, že je škoda, že Asami neviděl moje vítězství. Na památku mám prsten démona, hned jsem si ho navlékla, začal zářit, jako můj prsten poprvé a v tu chvíli jsem měla v rukou dýky, byly dost stejné, ale měly stříbrnou barvu, ne jako u démona, tam měly barvu černou. Něco přitahovalo konce držadel, trochu jsem je sťukla a najednou dýky změnily délku. Byly delší a špice měly tenčí.

Když jsem došla k zrcadlu, všimla jsem si, že mám ve vlasech takový stříbrný korálek, navlečený na pramenu vlasů. Nechala jsem ho tam, docela se mi to líbilo. Zahlédla jsem v zrcadle Asamiho, právě se pohnul. Běžela jsem k němu, naklonila jsem se a zeptala: „Asami jsi v pořádku?" Asami otevřel oči a řekl: „Ano, co démon? Myslel jsem že…….." najednou se zarazil. Natáhl ruku a dotkl se korálku: „Kde jsi ho vzala?" Odpověděla jsem po pravdě: „Když jsem démonu usekla hlavu, zůstal jen prsten, ten jsem si navlékla a měla jsem to ve vlasech. A potom i ty dýky." Asami vytřeštil oči: „Jsi v pořádku, nestalo se ti nic? Přijímat zbraně od démonů tě může zabít! Ukaž mi ty dýky." Poslušně jsem nastavila ruce, objevily se v nich dýky, ale v novém stavu. „Jak jsi to udělala?" Podivil se Asami. „Já nevím, objevily se mi v rukou a já spojila konce rukojetí." Odpověděla jsem provinile, protože jsem myslela, že to je špatně. Asami se začal usmívat: „Takže ty jsi další ze smrtek, která loví démony. Budu tě muset učit mnohem víc a mnohem déle."

Asami mi prohrábl vlasy, až si najednou všiml mé ruky: „Co se ti stalo? Jsi v pořádku?" Objala jsem ho a řekla: „Nic to není, jen škrábnutí. Nedávala jsem pozor. Ty jsi na tom byl hůř." Asami se nezajímavě podíval na obvazy kolem těla: „Rychle se zahojí. Víš co, ukaž mi tu ruku." Nechápala jsem, ale natáhla jsem ruku k Asamimu. Rozvázal obvazy a na ruce jsem měla je malou jizvu, lekla jsem se: „Cos udělal, jak to že tam nic nemám?" Asami namítl: „To se stalo, když jsi přijala dýky. To, co ti udělaly, sami vyléčily, ale ranka na tváři zůstala. Odpověděla jsem: „Ta je od mého ostří, když mě démon držel dýkami kosu u obličeje."

Asami mě chytl za hlavou a jemně mě postrčil, abych se nahnula. Sama jsem ho začala líbat. Lehla jsem si k němu a odpočívala v jeho náručí. Když jsem ho objala pevněji, vždy trochu napnul svaly, jak ho rána bolela. Chtěla jsem ho rozveselit tak jsem začala provokovat: „Hele teď, když jsi zraněný, můžu říkat, co chci a ty mě nic neuděláš!" Asami se ušklíbl: „Já se uzdravím rychle a pak ti to všechno vrátím." „Do té doby se naučím bojovat a dostaneš co proto, jestli se jen přiblížíš!" odsekla jsem. Asami mě ale začal poňoukat: „Jenže teď se nemohu hýbat a potom budu k nezastavení. Už teď to nemůžu vydržet, a co pak po pár dnech." Já se však nechtěla vzdát: „Dobře, buď hodný a neobtěžuj mě a možná ti občas pomůžu." Asami přikývl, ale měl v očích jiskřičky postranních úmyslů.            

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one