491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

2.kapitola

„Má přeměna"

Uviděla jsem světlo, které se blížilo. Podívala jsem se pozorněji, ale světlo mě docela oslepilo svou září. Musela jsem zavřít oči, jak bylo pronikavé. Zastavilo a najednou zhaslo, a mě pohltila temnota. Otevřela jsem oči, přede mnou stál muž s šedostříbrnými vlasy. Nebyl starý spíše naopak, nemohlo mu být víc, jak 30 let. Měl dlouhé vlasy a zlaté oči, tmavě šedý plášť sahal skoro na zem. A vysoký límec mu skryl skoro celou tvář. V levé ruce měl nějaký zápisník a v pravé dřímal kosu s velkým ostřím. Vypadal, hrůzostrašně, ale já se vůbec nebála, asi jsem tušila, že jsem mrtvá a bát se nemá cenu. Teprve po chvíli mého zmateného zírání jsem si vzpomněla, co se stalo pře malou chvílí. Hned jsem si sáhla na krk, muž se otočil a svým zvučným, ale hlubším hlasem pronesl: „Nic tam nemáš, nemusíš se bát". Po chvíli v trapném tichu jsem se zeptala: „Jsem mrtvá, že?". Muž se pousmál: „ Nejsi jen hezká, ale i bystrá. Myslím, že jsem vybral dobře, teď už je jen otázka jestli jsi na to dost silná." Ale na co mám být dost silná? Nemohla jsem se téhle otázky zbavit. Opět se sklonil nad zápisník a něco v něm hledal. Poté se zeptal: „Jak pak se jmenuješ zlatíčko?" tohle oslovení mě trochu naštvalo, přece jsem pořád byla dáma, i když mrtvá. Chtěla jsem odpovědět, ale v půlce jsem se zadrhla. Co to se mnou je? Nemohu, si vzpomenou na vlastní jméno, něco je špatně. Zmateně jsem se muži podívala do očí. Pousmál se a promluvil: „Nevzpomínáš si snad? Jestli je to tak, pojď se mnou, hledal jsem tě." A natáhl ruku, aby mi pomohl. Vstala jsem, a následovala jsem ho, do zvláštních temných uliček.

Když konečně zastavil u domu a vešli jsme dovnitř, byli jsme v divné místnosti s okny do temnoty a krbem bez komína. Muž se na mne podíval a řekl: „Zapomněl jsem se představit, prosím říkej mi Asami Kou." Nepřekvapilo mě jeho jméno, ale znalost způsobů, která byla naprostým překvapením. Z jeho prvního dojmu jsem myslela, že se neumí chovat na úrovni, i když vzhledem by odpovídal gentlemanovi z vyšší třídy.

Než jsem si to uvědomila, měl ruku na mém obličeji. Rychle jsem ucukla a dost mě překvapil jeho zklamaný pohled. Odvrátil se, a pronesl: „Odteď se jmenuješ Reiko Shi, rozumíš?" Rychle jsem přikývla. Posadil se do křesla a přisunul ke mně krabičku z černého sametu, pokynul mi, abych ji otevřela. Byl v ní náhrdelník s rudým přívěškem z křišťálu. Zadívala jsem se mu do očí, které mě bedlivě sledovaly. Pomalu jsem ho zvedla a připnula jsem si ho na krk, v tu chvíli začal zářit a Asami se tvářil víc než spokojeně. Zavřela jsem oči a nechala jsem se unášet pocity, které mě zaplavily. Ucítila jsem něco na svých rtech a tak jsem přiotevřela oči. Nejdřív jsem cítila horko stoupat do mých tváří, protože Asami měl přitisknuté své rty k mým. Ale potom jsem uviděla jeho zlatavé oči a nemohla jsem se ani pohnout, ten upřený pohled mě paralyzoval, a když mě Asami chytl kolem pasu, vůbec jsem se nebránila. Odnikud zavanul vítr a já spatřila své vlasy, které měly najednou barvu rubínů. Asami se odtáhl, přes jeho rameno jsem se podívala do zrcadla na protější zdi. Mé oči zčernaly a mé vlasy zrudly. Mé šaty byly pryč a místo nich jsem měla černé kalhoty, šněrovací boty a bílou košili s vestičkou. Měla jsem také černý plášť s bílým lemováním, když jsem se otočila k Asamimu byl velmi potěšen svým výtvorem. Zamířila jsem k němu, ale když jsem se přiblížila, chytl mě opět za pas a mé srdce bilo ještě rychleji než kdy dřív.

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one