491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

12.kapitol

„Můj Asami"

Nemohla jsem uvěřit svým očím, přede mnou stál Asami. Měl pod okem vypálený malý kříž (znak pokání), vlasy měl sestřihnuté na krátko a to ho dělalo mnohem mladším. Jeho oči zářily ještě víc, než jsem si pamatovala. Byl to on, není to jen sen či halucinace? Musela jsem se přesvědčit. Natáhla jsem ruku, abych se ho dotkla, chytl ji a jemně ji políbil. Poprvé od našeho rozdělení mi tekly slzy, Asami se přiblížil a utřel je dlaní. To však nemělo žádnou cenu, protože mi tekly další v proudech po tvářích. Vrhla jsem se mu do náručí, a mezi vzlyky jsem mu pošeptala: „Čekala jsem, miluju tě, pořád. Tak moc. Už neodejdeš, že?" Asami mě držel tak pevně až mě úplně uklidnil, políbil mě na čelo, a pak na rty, sehnul se a pošeptal mi do ucha: „Já tebe taky, už budeme spolu. Rada mě nezajímá, stejně tě budu vždy milovat." Ta sladká slova mi zněla v hlavě jako ozvěna. Pořád jsem se třásla a Asami se nahnul a začal mě líbat. Jediný polibek mě donutil zapomenout, zapomenout na bolest a prázdnotu v srdci, na vše. Na rány bičem, na bitvy a na všechny ty roky nenávisti.

Odtáhl se a přejel mi rukou po vlasech: „Nebývaly delší?" Zamumlala jsem: „To je jedno." Asami se pousmál: „Tak to nemůžeme nechat, jsou křivě stříhané." Kývla jsem na souhlas, aby udělal, co chce. Asami  chytl vlasy a zbytek bez použití nůžek spadal na zem, nechal je dlouhé po ramena. Zbytek co oddělil, strčil do kapsy. Všimla jsem si toho, ale bylo mi to jedno, raději jsem se ho držela jako klíště. Pořád jsem čekala, kdy se vše rozplyne jako sen.

Pohladila jsem mu tvář, myslím, že také očekával, kdy se rozplynu. Potom jsme ještě dlouho mlčeli a drželi toho druhého. Asami promluvil do ticha: „Tady bychom neměli zůstat, brzy přijde rada." Opět mě zalil hněv: „Ať přijdou, když je všechny zabiju, bude to lepší." Asami zavrtěl hlavou: „Ani ty je neporazíš." Potom mě chytl za ruku a přivázal mně na ni náramek se stejným křišťálem jako poprvé. Strhl mi náhrdelník od rady a řekl: „Když nebudeš mít tohle, nenajdou nás." Potom došel trochu do stínu a vytáhl démona. Přivázal ho a dal mu náhrdelník od rady. Něco připravil u dveří a démona polil petrolejem. Hodil na něj mé vlasy a natáhl ruku. Jako by blikla žárovka a démon byl k nerozeznání ode mě. Asami se otočil: „Až přijde rada, udělá to malou jiskru. Démon bude vypadat jak ty a uhoří, tvé vlasy zůstanou a náhrdelník také. Neměli by na nic přijít, když si pospíšíme."

Asami mi nabídl rámě a já přijala. Přenesl nás do krásného bytu s výhledem na město. Byla tam velká koupelna a obývák, krásná ložnice, balkón a kuchyň. Asami si mě prohlížel: „Jsi jiná, než si tě pamatuji, i tvé zbraně změnily barvu." Podívala jsem se do země. Asami se pousmál: „ Jsi mnohem krásnější, než si tě pamatuji." Podívala jsem se mu do očí a objala ho. Tentokrát se jen tak lehce nevzdám, Asami je můj. 

Asami se sklonil: „Tak co kdybychom se přemístili do ložnice?" Byla jsem trochu nesvá, přece jenom jsme se tak dlouho neviděli. A nechci aby Asami viděl všechny mé jizvy, které mám od rady. Nevím, čeho by pak byl schopen.

Po mém uvažování jsem přikývla, protože jsem teď chtěla Asamiho mnohem víc, než kdy jindy. Asami mě vzal do náručí a odnesl na postel.

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one