491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

8.kapitola

„Nezvaný host"

Ten den, kdy jsem měla bojovat doopravdy, jsem vstávala brzo. Alespoň mi to připadalo jako moc brzo, protože po noci dovádění s Asamim mi to ani jinak připadat nemohlo. Asami mě probudil polibkem na čelo. Docela jsem byla překvapená, že na mě zase nezaútočil, každým dnem byl totiž hladovějším než ze začátku a jeho touha po mém tělu se dala jen těžko ukojit.

Znovu jsem se zavrtala pod peřinu, ale Asami do mě dloubl, abych vstala. Otráveně jsem kňourala: „Říkal jsi, že trénink vypustíš, když tě nechám zajít do konce!" „Ale no tak, vždyť jsi o to u konce škemrala, abych ti dal víc. Tak si nestěžuj!" okomentoval můj postoj Asami. „Ale no ták, já fakt nemůžu, bolí mě celé tělo!" ale mé kňourání spíš Asamiho popudilo k útoku. Pomalu se ke mně nahnul nad peřinu: „Jestli budeš zlobit, tak ti to udělám hned teď." A to byste nevěřili, jak rychle jsem byla na nohou a oblékala se. Asami se ušklíbl: „No vidíš, jaká jsi hodná holka." „No to je furt něco, pitomej Asami!" mrmlala jsem si jen, co zašel za roh. „Já to slyšel, počkej večer!" ozval se Asami a mě zamrazilo.

Docela mě to ráno překvapila jeho vřelost a chuť vtipkovat. Začínali jsme si věřit a být spolu velmi rádi. Měla jsem za to, že vše začne být lepší. Už jen proto, že jsme se začali chovat jako milenci, i když mě vždy zaráželo jeho schopnost říkat, tak nestoudné věci nahlas.

Když jsme dorazili na místo tréninku Asami mě zarazil: „Cítím tu přítomnost démona nižší kategorie." Nejspíš myslel to nepříjemné brnění na horním patře, které jsem nyní pociťovala. Asami mi pokynul, abych si připravila zbraň, a zdál se dost nesvůj. Tím mi došlo, že možná budu muset bojovat o svůj život. V rukou se mi objevila stříbrná hůl, pohlédla jsem na Asamiho, v ruce měl také hůl, ale jemně s ní praštil o zem a z hole vyjelo široké ostří. Byla jsem zvědavá a udělala to samé, z hole vyjelo tenké ale velmi ostré ostří, které zářilo. Něco jsem zaslechla, a nynější kosu jsem připravila k útoku.

Ozval se nepříjemný hlas: „Bravo, takže ta kočička se opravdu učí velmi rychle, prý za den zvládne to, co jiní za měsíc." Asami se ohlédl a zíral na mě, jak dřímám posvátnou kosu lovkyně démonů v postoji, který používal sám, ale nikdy mi ho nevysvětil. To však neměl dělat, démon (malý kluk, asi 16 let) ho uhodil do hlavy a Asami se přestal hýbat. Démon se napřímil a pomalu se přibližoval, věděla jsem že Asamiho zachráním, jen když vyhraju. Zaútočil jako první, měla jsem možnost zaútočit, ale místo toho jsem čekala, jak bude útočit. Sice jsem měla kosu a on jen dvě velké dýky, ale i tak jsem neměla moc velké šance. Bolelo mě tělo díky Asamimu, a přesto jsem byla nucena bojovat.

Sekla jsem po něm, uskočil, ale já obrátila kosu za zády, jako to dělal Asami a šlehla po jeho nohách, musela jsem taky nadskočit, jelikož jsem měla kosu za zády, ale můj doskok byl perfektní. Musela jsem se otočit a to mě stálo hlubokou ránu v paži. To mě však ještě víc rozzuřilo, cítila jsem, jak mi hněv prostupuje tělem. Démon zaútočil a čepel se dotkla mého obličeje, což zanechalo malinkou rýhu, z které vytekla kapka krve. Asami se ani nepohnul, zuřivě jsem šlehla kosou v bezchybné otočce a démonovi usekla hlavu. Na místě se rozplynul v prach, jediné co zbylo, byl prsten, vzala jsem ho a běžela za Asamim.         

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one