491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

5.kapitola

„Trénink smrtek a má zbraň"

Asami mě vzal za pas a v druhou chvíli jsme byli jinde. Konečně jsem zas viděla slunce, stromy a oblohu. Zhluboka jsem se nadechla čerstvého vzduchu. Trochu jsem odbočila z naší trasy, ale Asami mě hned zavolal zpět. Když jsem ho doběhla, vzal mi ruku a navlékl mi prsten. Pohlédla jsem na něj se značným rozrušením. Nic neříkal dost dlouhou dobu, až mi nakázal: „Natáhni ruku, ať vidíme, jaká zbraň je pro tebe určená." Trochu jsem se bála, ale udělala jsem to, co mi řekl.

Prsten začal zářit, a v ruce se mi objevila stříbrná hůl, která měla na obou koncích ostré špice. „Ó, tuhle zbraň jsem již dlouho neviděl. Naposledy ji používala Smrtka pro lov démonů." Překvapeně pronesl Asami. „To je dobře nebo ne?" zeptala jsem se. Asami: „ Vlastně jsem to čekal, teď se s ní musíš naučit bojovat." Rezignovaně jsem ohlásila: „To budeš mít co dělat, já bojovat neumím." Asami se pobaveně pousmál: „Když to zvládneš, dostaneš odměnu." Nevím jak to, ale vždy mě dokáže vyvést z rovnováhy.

A začal mi vše vysvětlovat: „Nejdřív se musíš naučit obranu holí a pak útoky, také jak používat útoky pro hroty. Začnu útočit pomalu a ty se snaž mé rány odrážet, ano?" Celkem jsem byla vyděšená: „ To na mě budeš útočit tou kosou, něco mi uděláš, když nestihnu uhnout!" Asami: „Budu něžný ano? To přece víš, ne?" A znovu jsem zrudla studem, nepochopila jsem, jak může něco takového říkat nahlas."

Začal trénink, k mému údivu mi to šlo lépe než vyšívání a etiketa. Když se začalo stmívat, bojovali jsme jako bychom byli opravdu nepřátelé. Útočila jsem tvrdě, a několikrát jsem Asamiho málem zranila. Ale Asami se nemínil držet zpátky a jeho útoky se stupňovaly a nabývaly na zuřivosti, až mě dostal do kouta, odkud nebylo úniku. Opřel se o kosu, a když jsem zaútočila, chytl mě kolem pasu. Když mě k sobě přitiskl, upustila jsem hůl. Asami mě zaklonil a dlouze políbil. Řekl: „Dnes už jsme toho udělali dost, půjdeme zpět." Nemohla jsem se nezeptat: „Zůstaneš přes noc?" Trochu jsem se červenala, když jsem to říkala, ale Asami se jen pousmál: „Slíbil jsem ti přece odměnu, tak musím ne?" Tohle bylo poprvé, co mě jeho slova potěšila a nezačala jsem se červenat.

Když jsme dorazili domů, zamířila jsem hned do koupelny. Tam na mě čekala vana plná teplé vody. Když jsem do ní vlezla, rozlila se mi po těle úleva. Opřela jsem si hlavu o vanu a začala přemýšlet o různých věcech, ale nejvíc o Asamim.

Vím, že ho mám ráda, a i když občas říká dost nestoudné věci, popravdě se mi to docela líbí. Jeho tělo je krásné a má překrásné oči. Ale nemám ještě v hlavě vše srovnané. Možná že to chvíli potrvá, alespoň jsem pro teď zahnala tu hroznou myšlenku na to, že to co řekl mě a to, co mi dělal, nedělal všem svým učňům. Ta myšlenka mnou otřásla. Pomalu jsem začala vylézat z vany, nenašla jsem žádnou noční košili, a tak jsem se musela spokojit s Asamiho plátěnou košilí pod sako. Byla dost velká, alespoň na mě, protože Asami měl dost široká ramena. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné přes ramena. Pořád jsem si na rudé vlasy nezvykla ale už mi tak moc nevadily, ani nepřekážely, jako na začátku pro jejich délku.

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one