491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

15. kapitola

„Znechucena z Kina"

Kin mi chytl ruce a držel mi je nad hlavou. Druhou rukou si mě přitáhl za bradu, a políbil mě. Když mi strčil jazyk do úst, bylo mi na zvracení. S Asamim to bylo dobré, ale s Kinem to bylo jen odporné.

Kdybych měla své zbraně, tak bych se ubránila. Jenže teď jsem mohla jen přihlížet. Jeho blond vlasy mi padaly do očí, když mě líbal. Snažila jsem se vyprostit, ale on svůj stisk jen zesílil. Osahával mě a hladil mi celé tělo. Líbal mě na krku, až když mi chtěl svléknout košili, jsem se začala bránit ze všech sil. Kopala jsem nohama a chtěla křičet, než jsem to však stihla, zacpal mi pusu rukou.

Otočil mě tváří k zemi, a donutil mě, abych zůstala na čtyřech. Tlačil se ne mě tělem a jednou rukou mi překrýval ústa. Jak ráda bych volala o pomoc. Bohužel to nešlo, i když Asami nespal tvrdě, přesto bylo skoro nemožné, aby mě uslyšel. 

V jedné jsem se ho pokusila kousnout do prstů, on mi však prsty strčil skoro až do krku. Začala jsem kašlat a do očí mi vhrkly slzy. Kin si položil bradu na mé rameno a pošeptal mi pobaveným výrazem: „Copak, ty už brečíš? Neboj, slibuju, že i ty se pobavíš." Potom mi ruce svázal páskem z kabátu a do úst mi nacpal šátek. Jak bych si nyní přála cítit na své kůži Asamiho kouzelné prsty. Upadla jsem do stavu pocitového komatu, jako když mě odvlekla a trestala rada. Bylo mi vše jedno, jediné co mě drželo při smyslech, byla vzpomínka na Asamiho.

Kin mě začal svlékat, v jeho očích se tkvěl chtíč a značné vzrušení. Začal mi stahovat kalhotky a já přestala naprosto vnímat jeho dotyky. Stala jsem se prázdnou schránkou bez pocitů. Ať už udělal cokoliv, mé tělo nereagovalo a Kinovi neposkytlo jediný vzrušený vzdych.

V životě jsem nikdy necítila takový odpor.

Kin nebyl moc spokojený s tím, že mé tělo nereaguje. To ho však donutilo se ještě víc snažit. Zatím co mě osahával, mi pošeptal: „Stejně s tím nic nenaděláš, tak proč si to alespoň neužít?" Přes šátek jsem zamumlala nadávku a otočila jsem hlavu zpět k zemi.

Když se do mě chystal proniknout, podařilo se mi vyplivnout šátek z úst a uchýlila jsem se k zbabělému křiku. Začala jsem křičet: „Asami! Pomoz mi, prosím! Pomoz!" Tekly mi slzy a Kin se mě snažil umlčet. Držel mě pod krkem, až mi začal docházet vzduch.

Asami otevřel dveře, když mě uviděl a nade mnou Kina, vypadal velmi rozzuřeně. Zamířil k nám a Kinovi pomalu tuhly rysy. Asami ho vytáhl za límec do stoje a uštědřil mu ránu pěstí. Kin dopadl na zem a z úst mu tekla krev. Asami mě rozvázal a vzal do náručí, otočil se ke Kinovi a řekl: „Jsi stejný jako rada. Táhni a už mi nechoď na oči."             
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one