491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

7.kapitola

„Reiko přemýšlej"

Zatímco Asami spal s hlavou na mém hrudníku, přemýšlela jsem o zradě k Raulovi, ale došla mi jedna věc. Raul je živý a já jsem mrtvá. Má slova již nemají význam. Můžu jen doufat, že Raul bude mít rodinu a prožije šťastný a dlouhý život. Protože to, co jsem mu měla druhý den ráno slíbit, bylo: „Dokud nás smrt nerozdělí." Jenže nás už rozdělila a od Asamiho vím, že stát se smrtkou není právě jednoduché, o tom rozhodují jiní.

Ať tak, či tak. Nemohla jsem dovolit, aby se Asami ještě někdy trápil, nechci to dovolit. Mám ho tak moc ráda, ale nevím, jestli mu to mohu říkat, když kromě výcviku a toho že jsem se s ním dvakrát vyspala, nemám nic společného. Asi jsem měla počkat, nechci, aby cítil vinu. Nejspíš nebudu dobrá smrtka, když nedokážu udržet rovnováhu ani sama v sobě.

Asami se pohnul a já ho pohladila s úsměvem po hlavě. Prasklo v krbu a Asami otevřel oči. Jen jsem zašeptala: „To nic, můžeš spát dál, nic se neděje." Podíval se na mě a potichounku řekl: „Ale ano, jsi rozrušená, cítím to." Usmála jsem se: „Hlupáčku, to nic není, radši bys měl spát." Chytla jsem ho za ruku a druhou ho pohladila po tváři. Asami se pousmál: „Radši bych dělal něco jiného, než abych spal nebo toho lituješ?" Zatřásla jsem hlavou: „Nelituju, jsem ráda, že můžu být s tebou." Asami se posadil a políbil mě, pak mě políbil i na krk a pokračoval dál. Zarazila jsem ho: „Zítra je trénink, ne že by se mi to nelíbilo, ale zítra bych byla unavená." „Máš pravdu, ale já si nemyslím, že trénink musí být, dokud se budeš učit, nepošlou mě do práce, pak už se budeme vídat jen večer." ušklíbl se Asami. Odsekla jsem: „Nebude nikomu podezřelé, že se budu učit celé věky?" „Ani ne:" odvětil.

Podíval se mi do očí, byly plné lásky a bolesti. Zeptala jsem se ho: „Něco tě trápí? Nemusíš se bát, já ti nezmizím, zůstaneme spolu, ano?" Asami se zasmušil: „Já ti budu působit jen bolest, nakonec mě opustíš. Jen nechci, abys mě nenáviděla." Políbila jsem ho na čelo a zašeptala: „To se nestane, já tě miluju. A to se připrav, protože ti nedám chvíli oddechu." Asami se pousmál: „I kdybys mě nenechala nadechnout, nikdy se tě nevzdám. Ale teď, nech mě se tě dotýkat."

Asami se posunul blíž a olízl mi krk, zvedla jsem mu hlavu a řekla: „Když to nemůžeš vydržet, ale nepůjdeme do konce. Chci ti to zítra natřít v souboji." Asami se přiblížil skoro na dotek: „No nevím, jestli se pak udržím." „Uvidíme." ušklíbla jsem se.

Sedla jsem si mu na klín, začal mě líbat a já jsem mu polibky oplácela. Byl něžnější než obvykle. Já ho však zastavila: „Dnes se zpátky nedrž, dej mi víc. Chci cítit tvou sílu." Asami mě nemilosrdně chytl za ruku: „Ale zavedu to do konce, dnes ti dám víc, ale pak už se nezastavím." „Dobře, dej mi víc. Chci, aby sis mě podmanil." Vzdychla jsem mu do ucha.

Asami mě přirazil k posteli tak, abych byla na všech čtyřech. V očích měl stejný výraz jako poprvé, který mě paralyzoval. Byla jsem šťastná, i když do mě pronikl bezohledně a tvrdě. Potom mě otočil a ruce mi svázal kravatou. Tekly mi slzy, ale Asami na to nehleděl. Bolelo to, ale mé tělo chtělo pořád víc. Už si ani nevzpomínám, jestli jsem usnula nebo omdlela. 

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one