491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

17.kapitola

„Kinova hlava"

Uraženě jsem se mračila na Asamiho. Nebylo to fér, on mě vycítil vždy a já jeho nikdy. Založila jsem si ruce a naštvaně jsem se snažila dostat do postele. Asami mě však zastavil a přehodil si mě přes rameno.

„Dej mě dolů!" křičela jsem.

„Tak dobře." Nenamítal nic Asami.

Skoro jsem uvěřila přeludu o tom, že mě nechá jít bez úhony. Jenže on se otočil a hodil mě směr postel. S vykřiknutím jsem dopadla do peřin. Jako blesk z čistého nebe mi došlo, že jsem před chvílí viděla démona v našem obýváku.

„Co tu dělal ten démon, Asami?" zeptala jsem se a pozvedla obočí.

„Byl tu obchodně." Prohlásil Asami a už se sunul k posteli.

„Aby ti přinesl Kinovu hlavu?" zeptala jsem se zarmouceně.

„Ne, to ne. Domů bych to svinstvo netahal." Pronesl Asami klidně.

Jeho chování bylo opravdu zvláštní, nikdy se nechoval jako já, když mě odvlekla rada, tak bezcitně a nedělal nikdy tak odporné vtipy. Nelíbilo se mi to, ale vím, že se mě Asami jen snaží chránit a ani já o něho nechci znovu přijít. Proto bude asi nejlepší, když už to nebudu zmiňovat.

Z mého přemýšlení, co démon Kinovi udělá, mě vytrhla až přílišná horlivost Asamiho rukou. Chytl mě kolem hrudníku a pomalu táhl k sobě. V tu chvíli jsem myslela jen na jednu věc. A to na délku Asamiho vlasů. Kdyby měl stále vlasy dlouhé, stačilo by ho trochu zatahat a dal by mi pokoj, ale takhle jsem mu byla vydána na milost i nemilost.

A jak jsem tušila už dopředu, tak jsem se opravdu vůbec, ale vůbec nevyspala. Protože mi to Asami celou noc nedovolil, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že se chová zas normálně. Jinak bych o něho měla strach, nechtěla jsem přijít o svého galantního Asamiho, který je asi trochu perverzní a nic si neodpustí, ale já ho za to milovala.

Takhle plynuly týdny a já si na Kina ani nevzpomněla. Prostě to bylo, jako bych ho nikdy nepotkala. A za pár dní na to, co jsem si na něj opět vzpomněla, mi Asami pověděl, že Kin našel svůj konec. A tím koncem myslel, že ho nalezl démon, který jak jsem se dozvěděla, to vzal hlavně proto, abych na něj a jeho rodinu neútočila. Ano, i démoni mají rodiny. Celkem mi bylo líto těch, co jsem zabila, ale jinak jsem byla opravdu šťastná.

Celé dny strávené s Asamim až na malou práci, kterou je nutno provádět každý den. Duše se přece neodvedou na druhý břeh sami. To je asi jediný pozůstatek toho, že jsem se kdy stala smrtkou. Můj život ovládá pomalý proud, který mě vede s Asamim navěky.

Když takhle ležím v posteli a Asami mi je po mém boku, přemýšlím jen nad dvěmi věcmi. Na to, co mě čeká za práci, a jak dlouho ještě potrvá, než se můj milovaný vzbudí. Doufám, že brzy!

Konec

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one