491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

6.kapitola

„Odměna"

Vstoupila jsem do pokoje a uviděla Asamiho na posteli, měl na sobě volnější kalhoty a stejnou košili, jako jsem si půjčila na spaní já. Stála jsem mezi dveřmi, náhle si mě Asami všiml a pokynul mi, abych si sedla vedle něj. Věděla jsem přesně, co udělá jen, co si sednu na postel, ale stejně jsem bez bázně, možná i mírně vzrušená touto myšlenkou, vykročila směrem k němu. Když jsem přišla k posteli, podal mi ruku a já ji vřele přijala. Jen co jsem mu podala svou ruku, přitáhl si mě k sobě jako by se bál, že uteču. Držel mě za pas, jak to rád dělával a druhou rukou mi přejížděl po bocích. Směle jsem se k němu naklonila. Okamžitě reagoval a začal mě líbat, přitom si mě stále víc a víc přitahoval blíž, až jsem neměla jinou možnost, než si obkročmo kleknout na postel přes jeho nohy.

Stával se pořád hladovějším po mých polibcích a dotecích. Trochu jsem sebou škubla, když mi jednou rukou sáhl pod košili, on to však nevnímal a hledal si cestu k mým prsům. Začal mě svlékat, když mi svlékl košili, jemně se napřímil a začal mi sát bradavky. Začala jsem vzdychat, což ho velmi potěšilo, nejspíš protože mé tělo reagovalo přesně, jak chtěl. Nevěděla jsem, co dělám, ale začínala jsem Asamimu rozepínat košili. Pohled na jeho krásné tělo byl tak vzrušující, že jsem se pak nemohla držet zpátky. Hladila jsem ho po nahém hrudníku a užívala si každý jeho dotek. Olízl mi hrudník a já zasténala, potom mě jemně chytl kolem pasu a položil stranou na postel, opřel se o ruce a klečel nade mnou. Naklonil se, asi chtěl něco říct, ale já ho vyrušila tím, že jsem mu olízla krk.

Možná že se mě chtěl zeptat, jestli to opravdu chci, ale potom co jsem mu olízla krk, se začal chovat až neurvale. Když se zvedl, hned jsem se zvedla také, abych mohla pokračovat s líbáním a jemným kousáním jeho hrudníku jako doposud. Jen jsem se přiblížila, chytl mě za ruku a s celkem provinilým výrazem řekl: „Já jen nechci, aby ses zato pak zase nenáviděla." Hned jsem odpověděla: „To nevadí, protože tě mám ráda." Po mých slovech byl trochu překvapený, ale pak se mi zadíval do očí a usmál se: „Já tebe taky."

Měla jsem trochu pocit viny, že mu přidělávám starosti a nenapadlo mě nic lepšího než: „Jestli chceš tak ti udělám dobře, aby ses cítil líp." Asami odpověděl: „Nic víc jsem si nemohl přát, ale nemusíš to dělat." Jen jsem přikývla a sklonila se. Bez jakéhokoliv zaváhání jsem uchopila jeho penis a začala ho sát, zatímco na mě Asami dorážel prsty. Nakonec mě po chvíli zvedl za bradu a znovu mě položil na postel, přesunul se nade mě a vstoupil do mě. Tentokrát to byl ještě lepší a slastnější pocit než poprvé. Chvíli se zastavil, sklonil se a políbil mě. Nyní začal přirážet, pomalu začínal zrychlovat. Chytla jsem se ho opět za záda a užívala si naše spojení v jedno.  

Hladila jsem Asamiho po zádech, kde jsem narazila i na škrábance, které jsem mu minule způsobila. Asami se sehnul a pošeptal mi: „Jestli chceš, můžeš mě zas poškrábat." A zněl celkem pobaveně. Když se vzpřímil na rukách, uviděla jsem jeho obličej plný slasti, kterou Asami pociťoval. Prohnul se v zádech a vyvrcholil. Podlomily se mu ruce, dopadl na mě a já ho objala. Pomalu se narovnal a políbil mě jako ještě nikdy.  

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one