491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

3.kapitola

„Jsi jen má"

Asami se naklonil a pousmál se. Rty měl u mého ucha a zašeptal: „Jsi jen má, nikoho jiného." A opět mě políbil. Nejdřív jen přitiskl své rty k těm mým, ale po chvíli vnikl jeho jazyk do mých úst. Něžně přejížděl svým jazykem přes můj a zdál se velice potěšen tím, že nekladu žádný odpor. Ale jak bych mohla? Byla jsem sice zmatená, ale i přesto mě vždy spolehlivě dokázal paralyzovat jeho pohled, kterým mě vždy připravil o slova i rozum. Pohrával si s mým jazykem a zajel mi jednou rukou do vlasů, zatímco mě ta druhá stále držela kolem pasu. Konečně se odtáhl a zadíval se na můj překvapený a červenající se obličej. Přejel mi rukou po tváři, poté mě donutil jemným postrčením, abych začala couvat k posteli. Položil mě na ni a velmi těsně mě objal, jako bych byla něco velmi cenného.

Začal mě líbat ještě vášnivěji než předtím a pravou rukou obratně rozepínal knoflíky u vestičky, a poté i u košile. Stáhl mi kabát, a přesunul svou pozornost na můj krk, kde mě jemně kousal. Vzdychla jsem, ale rychle jsem si ústa překryla dlaní. Asami si toho všiml a narovnal se. Podíval se mi do očí a svým krásným hlasem řekl: „Nech mě tě slyšet, prosím." Jeho slova nabyla spíše prosby a já pomalu odtáhla ruku pryč. Ani jsem si neuvědomila, že místo toho jsem ho chytla za krkem a přitáhla si ho, abych ho mohla políbit. Zdál se překvapený, ale ještě víc potěšený.

Vyzula jsem si boty a Asami mi pomalu stáhl kalhoty. Bylo mi vše jedno, jediné co jsem teď chtěla a toužila potom, byl Asami a jeho něžné polibky. Zdálo se mi, že je vše zalité vášní. Líbal a olizoval mě všude, kam dosáhl.Asami si pomalu stáhl kabát a rozepnul košili. Na svalnatém těle měl dost jizev, pár i dost velkých. Však to nijak nezmírnilo jeho elegantní vzhled, spíš ještě posílilo dojem bojovného a nezkrotného ducha.

Ve chvíli kdy do mne pronikl, jsem měla mysl jak v bílém oparu. Pevně jsem se ho chytla za záda, držela jsem se tak pevně, až jsem ho dlouhými černými nehty, které mi také přibyly, poškrábala. On na to však nedbal a přirážel dál, až mě dostal za hranici potěšení a vášně. Jeho obličej zalitý vášní byl ještě krásnější než předtím.

Vždy jsem myslela, že tohle bych mohla dělat jen s Raulem. A že miluji jen jeho, ale tyto pocity, které mnou teď proudily, byly mnohem silnější a intenzivnější než kdy předtím s Raulem.

Asami mě zvedl nahoru a pošeptal mi hlasem zabarveným potěšením: „Tak dlouho jsem na tebe čekal, tak dlouho, už tě nikdy nenechám odejít." Tem slovům jsem nerozuměla, ale jen představa věčného života s Asamim byla víc než uspokojivá. Slastné vyvrcholení a poslední záchvěvy vášně, potom mě Asami položil zpět na postel. Nakonec jsem usnula v jeho objetí. Jeho vlasy se třpytily ve světle krbu, který plápolal oranžovým až rudým světlem. Cítila jsem jeho tělo na svém, a to mě dělalo nesmírně šťastnou.

Jediné na co jsem nyní myslela, byla představa, že je tohle snad jen sen a já se probudím zase jen sama bez Asamiho. Co přinese ráno a bude tu Asami až se vzbudím? 

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one