491303.jpg
*Nevydáváme se za autory a překlady jsou nekomerční,
jde o fansub!*

Děkujeme, hezkou zábavu!
Tsuki no Kodoku  NO.2
Ibuki.Satsuki.full.1671204.jpg

月  孤 独

13.kapitola

„Něžnost noci"

Když mi začal rozvazovat šněrování od korzetu, zastavila jsem ho: „Víš, já nechci……." víc jsem ze sebe nedostala. Asami se jen hořce usmál: „Já nejlíp vím, jaké metody používá rada." a jemně se dotkl kříže. Který byl vypálen horkým železem do kůže.

Pomalu jsem si svlékla kabát. Záda jsem měla plná ran od biče s okovanou špičkou. Asami něžně a pln soucitu olízl jednu z ran. Otočil mě k sobě a věnoval mi hluboký a vášnivý polibek. On byl jediný, kdo mě donutil k poslušnosti, a také jen jemu jsem patřila. Postrčil mě, abych si lehla. Když jsem to odmítla udělat, povalil mě na postel pod svou vahou.

Když se mě Asami dotýkal, bylo mi tak dobře, jako už dlouho ne. Zacházel se mnou tak jemně a něžně, bylo to tak dlouho, než se mě znovu dotkly jeho krásné prsty. Svlékl si košili, měl mnohem víc jizev než dřív, ale ne tolik jako já. Olízl snad každou mou jizvu a pořád pokračoval dolů, od krku až k mému břichu. Svlékl mi kalhoty, vzdychala jsem víc než předtím, protože mé tělo již nebylo zvyklé na Asamiho doteky. Líbal mě stále vášnivěji až jsem se plně poddala touze mého těla. Asami uviděl, jak zoufale po něm toužím a rozhodl se mi splatit ty roky najednou. Chytl mě za boky a velmi pomalu do mě pronikl, tak aby ještě prodloužil příjemný pocit a moje sténaní.

Zastavil se a začal přirážet. S každým zrychlením přírazů, byly mé vzdychy stále pronikavější. Extáze vyvrcholení nás oba pohltila. Celý svět se rozpil do rudé barvy vášně. Vše se točilo jako na kolotoči, který nezpomaloval. V hlavě jsem měla vymeteno, byla jsem přeplněna pocity a emocemi, které jsem držela tak dlouho uvnitř sebe. Měla jsem pocit člověka, co se právě probudil z komatu. Pocity se smísily a dostala jsem je ze sebe jedním dlouhým výkřikem. Nebyl bolestný, ale Asami přesto zastavil. Na jeho dokonalé hrudi se leskly kapičky potu. Sklonil se a políbil mě, jeho jazyk si našel cestu přes zaťaté zuby. Začaly mi téct slzy, nedokázala jsem ten tlak už déle unést. Pošeptala jsem Asamimu: „Prosím! Prosím, pomoz mi zapomenout."

Asami se zapřel o ruce a pokračoval, kde předtím přestal. Vše se vytrácelo, svět, vzpomínky, bolest a znechucení z rady. Jediné zasténání a extáze pomalu odeznívala. I přesto jsme se ještě dlouho líbali v objetí. 

Když jsem s ním ležela v posteli, a tiskla jsem se k němu. V hlavě mi vířily otázky, až jsem se musela zeptat: „Co ti rada udělala?" Asami otevřel oči a otočil se na bok: „Když tě odvedli, předvolali mě před radu. Nařkli mě z obtěžování a z matení studentů i jejich citů. Nakonec mě několikrát zbičovali a vypálili mi kříž na obličej. Jako vrchol mého ponížení mi ostříhali vlasy." Natáhla jsem se a políbila jsem ho. Pochopil to jako gesto soucitu a pohladil mě po vlasech. Chtě mě uklidnit a něco se dozvědět: „Sama sis toho musela prožít dost." Jen jsem zavrtěla hlavou, a ukryla jsem si obličej do jeho hrudi.     

Velmi rychle pochopil, že se nemá ptát, a už nikdy se na nic z té doby nezeptal. Byla sem za to vděčná, a pro tohle jsem ho i milovala.

Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
Proces:
Tensei Shitara Ken deshita
 60 %
Již hotové kapitoly najdete zde!
Již hotové kapitoly najdete zde!
kuroo_n_kuchan_by_chibikuroo-d3l5gh4.png


Tato stránka je pouze sesterskou stránkou Tsuki no Kodoku
Určitě nás navštivte i na hlavních stránkách, kde je převážná většina 
našich překladů a povídek (yaoi a shounen-ai tématika).
by Triton

by Triton

tumblr_static_tumblr_musxrw1y9d1sqjr7ho1_500.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one